Maserati GranCabrio Popek Monster

Król Albanii kupił sobie nowe auto Popka Maserati cabrio. Wydał na nie około pół miliona złotych. Maserati to jedna z najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych marek. Nowy nabytek to Maserati GranCabrio Popek Monster. Gwiazdor youtube oczywiście pochwalił się wozem w Internecie. – Maserati, ku*wa! – cieszy się na filmie z nowego samochodu. Zobacz zdjęcia i filmy. (więcej…)

Maserati GranTurismo S Limited Edition


Maserati GranTurismo S Limited Edition – zbudowana z okazji 150-lecia zjednoczenia Włoch limitowana wersja została zaprezentowana w trakcie Salonu Motoryzacyjnego w Boloni. Nadwozie jest wykonane z włókna węglowego i pomalowane w kolorze niebieskim matowym Sebring. Wnętrze również jest wykończone elementami z włókna węglowego, skóry i Alkantary. Każdy z 12 pojazdów Maserati GranTurismo S Limited Edition, posiada indywidualny numer i napis Centocinquantenario („150. rocznica”) umieszczony na znaczku na konsoli centralnej. Maserati GranTurismo S Limited Edition jest napędzany 4,7 litrowym silnikiem V8 o mocy 450 KM uzyskującym 510 Nm momentu obrotowego, co przy niskiej masie pojazdu pozwala uzyskać przyśpieszenie od 0 do 100 km\h w 4,9 s i prędkość maksymalną 295 km\h. (więcej…)

Maserati Quattroporte od MR Car Design

Maserati Quattroporte MR Car Design – Stylistyka włoskich samochodów jest tak wysmakowana, że nawet minimalne poprawki tuningowe są w stanie zaburzyć pierwotny zamysł projektantów. MR Car Design stąpa po kruchym lodzie, ponieważ wzór 22” felg Vossen w Maserati Quattroporte niekoniecznie oddaje charakter wozu.

Za to po stronie mocy, pełna symbioza. 4.2-litrowa, ośmiocylindrowa jednostka wytwarza 430 KM (+30) mocy wraz z 480 Nm (+29) momentu obrotowego. Poza oprogramowaniem silnika i sportowym układem wydechowym, nowe są również sprężyny firmy H&R, obniżające zawieszenie o 20 lub 30 mm.
(więcej…)