Nissan GT-R – zdjęcia, filmy, dane i cena w Polsce

Nissan GT-R – zdjęcia, filmy, dane i cena w Polsce. Nowy Nissan GT-R ma 24-zaworowy silnik V6 o pojemności 3,8 litra, z podwójnym turbodoładowaniem to 570 KM przy 6800 obrotach na minutę i momencie obrotowym 637 Nm. Oznacza to wzrost mocy o 20 KM i 5 Nm – efekt indywidualnej regulacji czasu zapłonu dla każdego cylindra i dodatkowej mocy turbosprężarek.

(więcej…)

Nissan Qashqai

Firma Nissan po raz pierwszy zaprezentowała model Nissan Qashqai w 2006 r., pokazała w nim zupełnie nowy gatunek samochodu – oryginalny crossover. Nazwa Qashqai, po polsku Kaszkajowie, pochodzi od plemienia nomadów żyjących na pustyniach Iranu.
Teraz prezentujemy nową wersję Nissan Qashqai w wyzywającej, nowej stylistyce, z zaawansowanymi technologiami, najnowocześniejszymi opcjami łączności, dynamiką jazdy i układem sterowania, w którym kierowca całkowicie panuje nad wszystkimi elementami. Nissan Qashqai to wzór crossovera. (więcej…)

Nissan GT-R 2012 by Vilner

STS_7112_resize
Bułgarski tuner przemienił wnętrze tego supersamochodu na bardziej sportowe i luksusowe jednocześnie. Specjaliści z firmy Vilner pokryli plastiki czarnym lakierem na wysoki połysk. Fotele oraz elementy boczków drzwi zostały obszyte czarną skórą z czerwonymi przeszyciami. Znajdziemy też bardzo dużo elementów z alcantary, która trafiła m.in. na deskę rozdzielczą, tunel środkowy, drzwi, kierownicę oraz podsufitkę. Efekt „rozgwieżdżonego nieba” osiągnięto poprzez zamontowanie w podsufitce diod LED. Dodatkowo założono specjalne mocowanie do iPada.

(więcej…)