Rolls Royce Drophead Coupe

Rolls-Royce Drophead Coupe – Podczas londyńskiej wystawy dóbr luksusowych (Masterpiece London 2011, 30 czerwiec – 5 lipiec), Rolls-Royce przyprowadzi wyjątkowego Phantoma Drophead Coupe.

Wyjątkowość ta nie przejawia się w poszyciu zewnętrznym, a w wyposażeniu, które odnajdziemy wewnątrz. W schowku przed pasażerem umieszczono specjalną, wyjmowaną skrytkę, firmy Asprey, na wszelkiego rodzaju biżuterię. Pozostałe urozmaicenia to czteroczęściowy komplet walizek, grawerowane tabliczki na progach drzwiowych, tekowe wykończenia deski rozdzielczej, wyszywane emblematy na zagłówkach oraz białe tarcze zegarów.
(więcej…)

Rolls Royce Phantom Coupe by Project Kahn

Rolls Royce Phantom Coupe – Czego nauczył nas Project Kahn przez wszystkie lata działalności? Że z każdego samochodu można stworzyć ultraluksusowy salon na kołach.

Opuszczając gościnne mury Warsztatu Mistrzów z Bradford, Phantom Coupe wspomaga się kuloodpornymi szybami, diamentowo polerowanymi, 22-calowymi obręczami Kahn Silver Mist (nieruchome „RR”, zachowane) i wykończeniem w stylu „Shadow Line”.
(więcej…)