grudzień 3, 2023
Aktualności Amerykańskie Auta Sportowe Chevrolet Ciekawostki Marki Super Samochody

Chevrolet Camaro Transformers Special Edition

Chevrolet Camaro Transformers Special Edition

Chevrolet Camaro Transformers Special Edition – Chevrolet zaprezentował amerykańskim rynku, kolekcjonerską specjalną wersję modelu Camaro – Transformers Special Edition inspirowaną filmem „Transformers”. Samochód został wyposażony w silnik 3,6-litrowy silnik V6 o mocy 304 KM. Jednostka napędowa współpracuje z sześciobiegowymi skrzyniami biegów i ma zużywać średnio 8,1 l/100km. Ciekawe kto uwierzy w to spalanie?

Wyposażenie Chevroleta Camaro Transformers Special Edition obejmuje komplet poduszek powietrznych, klimatyzację, system audio z funkcją Bluetooth i złączem USB oraz radio satelitarne. Wyróżnikiem wersji Transformers Special Edition będą napisy oraz logotypy filmu, które pojawią się na karoserii i w kabinie. Na masce widoczne są dwa czarne pasy. Najciekawszą rzeczą w aucie jest lakier Racing Yellow. Pakiet Transformers Edition dostępny jest dla Camaro wyposażonych w silniki LT V6 i SS V8. Zestaw kosztuje 995$.

Chevrolet Camaro Transformers Special Edition

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły