czerwiec 6, 2023
Aktualności Auta Sportowe Porsche Tuning

Porsche 911 Turbo S by TechArt

Pakiet dla Turbo i Turbo S – Minęło niewiele czasu odkąd Porsche przedstawiło wzmocnione 911 Turbo S. Równie mało czasu potrzebował TechArt, aby jeszcze bardziej zindywidualizować ten wspaniały pojazd.

Pakiet aerodynamiczny pasuje zarówno do Turbo S jaki i zwykłej odmiany. Decydując się na jego zakup, otrzymamy przedni zderzak z oryginalnym spojlerem i ledowymi światłami do jazdy dziennej. Patrząc na profil samochodu, zwrócimy uwagę na nowe progi i obudowy lusterek. Nie przeoczymy, także czarnych pięcioramiennych , 20-calowych felg, obutych w opony Michelin Pilot Sport PS2. Z tyłu zaś przekonstruowano dyfuzor i skrzydło oraz dołożono mały spojler dachowy. Aby ułatwić miejskie manewry, zainstalowano system Noselift, który za dotknięciem czarodziejskiego przycisku podnosi przedni spojler o 60 mm.

TechArt wystawi udoskonalone przez siebie Porsche 911 Turbo S na targach w Genewie.


Źródło: ZerCustoms.com

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły