Aktualności Ciekawostki

Akumulatory Centra – dobry bo Polski!

Argumentem decydującym o zakupie niektórych produktów jest bez wątpienia zaufanie do marki, które wynika z jej doświadczenia, dotychczasowych osiągnięć i pozytywnych opinii na rynku. Akumulatory Centra Poznań to jedna z takich firm, której historia sięga początków XX wieku. Wtedy to, w 1910 roku berliński przemysłowiec, a Polak z pochodzenia – Andrzej Kaczmarek otworzył w Berlinie zakład produkujący baterie. Krótko po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, bo już w styczniu 1919 roku przeniósł produkcję do Poznania, gdzie rozpoczął się dynamiczny rozwój firmy i rozszerzenie działalności, obejmujące m.in. produkcję akumulatorów. Pierwsze wyroby pod nazwą Centra pojawiły się w 1925 roku i do dnia dzisiejszego cieszą się bardzo dużą popularnością i zaufaniem klientów.

Ogromne, wieloletnie doświadczenie i nieustanna obecność na rynku potwierdza, że akumulatory Centra to baterie najwyższej jakości. Dodatkowym atutem niewątpliwie jest fakt, że zaufaniem obdarzyły markę takie firmy jak Fiat, Jaguar czy TPCA, czyli fabryka produkująca samochody takich marek jak Toyota, Citroen czy Peugeot. Wszystko to dzięki spełnianiu najwyższych norm i standardów produkcyjnych oraz zdobyciu licznych certyfikatów jakościowych.

Akumulatory Centra Poznań – gama modeli

Centra Akumulatory to nie tylko baterie najwyższej jakości, ale również szerokie spektrum zastosowań – od aut starszych i mniej wymagających, przez nowoczesne samochody z bogatym wyposażeniem i zwiększonym zapotrzebowaniem na prąd, po auta z systemem Start- Stop, gdzie wymagania względem akumulatora są znacznie większe. Tym samym oferta jaką posiadają Akumulatory Poznańskiej fabryki jest naprawdę szeroka i na bieżąco dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku motoryzacyjnego.

  • Centra Standard – akumulatory przeznaczone do aut o standardowym wyposażeniu, gdzie optymalne parametry rozruchowe połączone są z długą żywotnością i najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa;
  • Centra Plus – seria akumulatorów przeznaczonych do aut z nieco większym od standardowego poborem energii ze względu na większą ilość wyposażenia; zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz zwiększone parametry rozruchowe;
  • Centra Futura – najbardziej optymalny i jednocześnie najpopularniejszy wybór spośród gamy akumulatorów Centra; dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Carbon Boost, akumulatory te świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z trudniejszymi warunkami rozruchowymi i ponadprzeciętną codzienną eksploatacją; krótszy czas ładowania, zwiększona wydajność oraz żywotność, a także bardzo dobre parametry rozruchowe stanowią niezaprzeczalne atuty jakimi mogą pochwalić się akumulatory Centra Futura;
  • Centra AGM – bardzo nowoczesne akumulatory przeznaczone do aut z system Start-Stop, które wymagają zwiększonej żywotności oraz optymalizacji w zakresie niepełnych doładowań; Centra AGM to bardzo dobry wybór do większych aut, jak niezwykle popularne SUV’y oraz pojazdów posiadających bogate wyposażenie i zwiększone zapotrzebowanie na prąd;
  • Centra EFB – seria przeznaczona dla najbardziej wymagających kierowców i ich samochodów; charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na skrajne temperatury, zapewniając bezproblemowy rozruch w najbardziej ekstremalnych warunkach, a także zdecydowanie zwiększoną żywotnością i wydajnością względem standardowych akumulatorów; polecana do samochodów z systemem Start-Stop i posiadających systemy hamowania regeneracyjnego i systemy redukujące zużycie paliwa.

Centra – dobry wybór

Chcąc zapewnić sobie komfort, bezpieczeństwo i co najważniejsze najwyższą jakość, warto sięgnąć po Akumulatory Centra. Wieloletnie doświadczenie, podążanie za dynamicznymi zmianami w motoryzacji i dostosowywanie do nich swoich produktów powoduje, że każdy z kierowców, bez względu na posiadane auto i warunki w jakich je użytkuje, na pewno znajdzie dla siebie odpowiedni akumulator. A to jest bez wątpienia jeden z tych produktów, o którego zakupie decyduje zaufanie do marki i jej doświadczenie na rynku.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły