Aktualności Auta Sportowe BMW Tuning

Manhart M6XR

Manhart M6XR – Niektórzy właściciele BMW X6 M uważają, że 555 KM to dla nich i ich auta, wartość niewystarczająca . Co więc robić? Udać się do Geilenkirchen, gdzie Manhart Racing dokonuje cudów.

Oczywiście, określenie „cud” zostało użyte na wyrost. 687 koni mechanicznych jednostki 4.4 V8 Twin Turbo, jest niczym w porównaniu z osiągnięciami innych. Mimo to 2380 kilogramowy kolos przyspiesza do pierwszej setki w 4,7 sekundy i mknie maksymalnie z prędkością 319 km/h.

Ingerencja w nadwozie sprowadza się do sportowego zawieszenia (-30 mm) i 23-calowych felg Manhart RS, ogumionych mieszanką w rozmiarze 315/25. Równie jednoznacznie prezentują się 395 mm tarcze hamulcowe z sześcioma tłoczkami i 375 mm „talerze” z czterema tłoczkami z tyłu.

Po wdrapaniu się do środka, możemy zostać olśnieni. Nie stylistyką deski rozdzielczej, a z powodu błyszczącoczarnego, fortepianowego lakieru, pokrywającego jej większość. Nie zabraknie także skórzanej tapicerki i Alcantary, kapiącej z podsufitki i boczków drzwi.

Krótkoterminowe plany Manhart Racing przewidują przekroczenie granicy 700 KM i 900 Nm momentu obrotowego.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły