Aktualności Ciekawostki

AutoMapa za darmo pełna wersja do pobrania

Najnowsza AutoMapa to nagradzana wielokrotnie i najchętniej kupowana w Polsce aplikacja nawigacyjna. Nowa AutoMapa za darmo pełna wersja do pobrania na Android, iOS i Windows. Najnowsza AutoMapa Europa to kompletna mapa nawigacyjna Europy. Stanowi połączenie danych mapowych Polski dostarczonych przez firmę Geosystems z aktualnie najlepszymi, dostępnymi na rynku, danymi 44 krajów Europy.

Wyszukiwanie miejsc docelowych i nawigacja na obszarze całej Europy nie wymaga przełączania map – są one połączone w jedną spójną całość, łączącą zalety najbardziej szczegółowych map z wersji Polska oraz ogólnoeuropejski zasięg map.

AutoMapa za darmo pełna wersja do pobrania

Bezbłędna nawigacja bez korków na telefon najnowsza AutoMapa Android to najskuteczniejsze połączenie map off-line i danych drogowych on-line. Mapy dróg dostępne są cały czas. Nawet offline, gdy nie ma zasięgu GSM ani Wi-Fi. Dostęp do sieci dodaje LiveDrive! czyli nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej a nawet z automatyczną zmianą kierunkowości oraz czasowym zamykaniem i otwieraniem dróg.

Najważniejsze funkcje Automapa:

  • Bogaty wybór różnych typów tras i sposobów nawigacji po drodze
  • Asystent Pasa Ruchu
  • Nawigacja „pod drzwi” z wykorzystaniem punktowych adresów i ponad 680 tys. Użytecznych Punktów (POI)
  • 500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce opracowanych wspólnie z Komendą Główną Policji i Fundacją Krzysztofa Hołowczyca „Kierowca Bezpieczny”
  • Dane pobrane o wszystkich przejazdach kolejowych w Polsce opracowane wspólnie z PKP
  • Ostrzeganie o radarach, ostrzeżenie o fotoradarach, powiadomienia o autach z kamerami nieoznakowanych radiowaozach i innych dowolnych obiektach na mapie
  • Pełna wersja AutoMapa do ściągnięcia za darmo ma wsparcie dla CB Radio (pikietaż – informacja o słupkach kilometrowych)

Mapy Polski

Sercem Automapa pełna wersja jest kompletna wektorowa mapa dróg prowadzących do wszystkich miejsc zamieszkania w Polsce. Zawiera wszystkie kategorie dróg od autostrad, poprzez drogi szybkiego ruchu, drogi międzynarodowe i krajowe, aż po drogi lokalne, a nawet gruntowe i leśne. Plany nawigacyjne, crack download, oprócz dokładnej siatki ulic, zawierają również szczegółowe informacje opisujące sytuację drogową: kategorie i kierunkowość ulic, oznaczenie dróg wielopasmowych, ronda, place z nazwami, podział na dzielnice, tereny zielone (parki, skwery), rzeki i cieki wodne oraz tereny przemysłowe.

POI

Bardzo ważnym elementem płena wersja automapa do pobrania za darmo bez licencji są tzw. Punkty Użyteczności Publicznej (POI). Codziennie aktualizowana ponad 630 tysięczna baza zawiera nie tylko fotoradary, niebezpieczny miejsca, czy stacje benzynowe, ale również hotele, obiekty gastronomiczne i inne bez licencji, zgromadzone w niemal 1000 kategoriach tematycznych przydatnych dla kierowcy.

Mapy Europy

Jak ściągnąć automapę za darmo na androida, telefon, smartfon? AutoMapa Europe to kompletna mapa nawigacyjna Europy. Stanowi połączenie danych mapowych Polski dostarczonych przez firmę Geosystems z aktualnie najlepszymi, dostępnymi na rynku, danymi 44 krajów Europy. Darmowe mapy do nawigacji samochodowej i duży zasięg map Europy. Wystaczy pobrać pliki automapa za darmo.

Darmowa nawigacja na Android

AutoMapa do ściągnięcia za free to najlepsza aplikacja do nawigacji w Polsce, z której można korzystać w wersji dla systemu Android na telefon, smartfon czy tablet. Zawiera ona bardzo dokładny zestaw map Polski i Europy, dzięki którym istnieje możliwość bardzo szybkiego i prostego zlokalizowania poszukiwanych miejsc, adresów i budynków. Promocyjna wersja dostępna jest testowo przez pierwszych 30 dni za darmo AutoMapa dostępna jest z darmowymi danymi traffic dla Polski oraz  pobiera darmowe mapy do nawigacji samochodowej i aktualizacje. 

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Coś pięknego dech zapiera… i pomyśleć że polacy też potrafią zrobić dobry program do nawigacji samochodowej

Komentarz są wyłączone.