czerwiec 14, 2024
Aktualności Filmy

Szybcy i Wściekli 5: Fast Five zwiastun

Szybcy i Wściekli 5: Fast Five czyli „Szybka piątka” zwiastun nowej części kultowego już filmu o samochodach. Paul Walker i Vin Diesel znowu obsadzili główne role. W filmie Fast Five zobaczymy także takich aktorów jak: Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris i Sung Kang. Najlepsze sceny i samochody z filmu Szybcy i Wściekli 5 pokazują kilka ciekawych aut. Są to między innymi: E39 serii 5, dwa matowo-czarne policyjne Chargery, zmodyfikowany 350Z, Porsche, SUV-y, stary VW, Ford GT, Nissan GT-R i wiele innych.

Fast and The Furious 5Fast Five Trailer
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bf4oDjHUmkY[/youtube]
Fabuła Fast Five: Brian (Paul Walker) i Mia Toretto (Jordana Brewster) po uwolnieniu Doma (Vin Diesel) z rąk policji muszą ukrywać się przed wymiarem sprawiedliwości. Przebywając w Rio De Janerio staną przed możliwością odzyskania pełnej wolności. Jednak, aby to było możliwe muszą stanąć do walki z pewnym bardzo skorumpowanym politykiem. Postanawiając skompletować drużynę najlepszych kierowców wyścigowych, którzy pomogą im w wykonaniu zadania. Problem w tym, że na ich tropie znajduje się już ambitny agent federalny Luke Hobbs (Dwayne Johnson), który zrobi wszystko by ująć poszukiwanych.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły