kwiecień 21, 2024
Aktualności Auta Sportowe Bentley Luksusowe Tuning

Bentley Continental GT Speed Elegance Edition

Bentley Continental GT Speed Anderson Germany – Elegance Edition to nie kolejna seria wprost z Crewe lecz superluksusowa linia wykonana przez Anderson Germany.

Wpisująca się w ogólną charakterystykę niemieckiego studia, Elegance Edition hołduje jedynie słusznemu materiałowi: włóknu węglowemu. Z tego tworzywa wykonano maskę, przeoraną wlotami powietrza, klapę bagażnika, zderzaki oraz progi drzwiowe. Jednakże to chromowana kratownica jest elementem, który rzuca się w oczy już na samym początku.

Wnętrze w całej rozciągłości zasługuje na przydomek Elegance. Czarna skórzana tapicerka foteli z białymi przeszyciami, wspaniale komponuje się z karbonowymi wstawkami.

Continental GT Speed od Anderson Germany napędzany jest dwunastocylindrową, podwójnie turbodoładowaną jednostką w układzie W o pojemności sześciu litrów. Dzięki nowemu układowi wydechowemu (trzy poziomy głośności), przeprogramowanemu sterownikowi silnika ECU i nowemu filtrowi powietrza, silnik dysponuje mocą 695 KM.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły