grudzień 3, 2023
Aktualności Ciekawostki

Aplikacja ostrzegająca przed fotoradarami i policją – AutoRadar

Darmowa aplikacja ostrzegająca przed fotoradarami i policją – AutoRadar na telefon Android i iOS.

Najnowsza bezpłatna aplikacja na telefony komórkowe, która ostrzega przed kontrolą prędkości, fotoradarami, policją, wypadkami i innymi zagrożeniami na drodze. Darmowa aplikacja po wgraniu do telefonu i uruchomieniu, potrafi uchronić nas przed niejednym mandatem więc warto z niej korzystać.

Aplikacja ostrzegająca przed fotoradarami i policją – AutoRadar

Darmowy AutoRadar będzie ostrzegał nas przed radarami. I powinien robić to bardzo skutecznie, bo ma bardzo bogatą bazę kilku tysięcy fotoradarów stacjonarnych i przenośnych, punktów kontroli drogowych, przejazdów kolejowych i miejsc szczególnie niebezpiecznych. Prócz informacji o radarach stacjonarnych pojawiają się ostrzeżenia o inspekcji ITD, korkach, nieoznakowanych patrolach czy miejscach kontroli drogowych. Coraz częściej AutoRadar ostrzega o kontrolach radarowych Policji i Straży Miejskiej.

Działa dobrze dzięki dużej społeczności w Polsce, która wzajemnie informuje się o tym, gdzie znajduje się patrol policji lub GITD, gdzie dokonywany jest pomiar prędkości, czy dany fotoradar jest aktywny, a także, gdzie można spędzić długie minuty w korku. To mobilne CB Radio pozbawione jego wad. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapa, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych, informacje powinny być aktualne, sprawdzone i trafiać szybko do wszystkich użytkowników.

Pobierz AutoRadar aplikacje ostrzegającą przed fotoradarami, policją, korkami, wypadami itp.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły