marzec 5, 2024
Audi Auta Sportowe Marki

Audi RS4 Avant Nogaro

Audi RS 4 Avant Nogaro

20 lat temu zadebiutowało Audi Avant RS2, pierwszy model ze sportowej rodziny RS. Audi zaprezentowało nową specjalną serię tego samochodu: RS4 Avant Nogaro selection.

Nawiązując do Audi Avant RS2 model jest w takim samym kolorze niebieskim. Nowe Audi RS 4 Avant Nogaro selection napędza silnik wolnossący V8 4,2 FSI o mocy 450 KM przy 8250 obr./min. Przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,7 sekundy, a jego prędkość maksymalną ograniczono do 280 km/h.  Model został wyposażony w napęd na cztery koła quattro z samoblokującym międzyosiowym mechanizmem różnicowym.

Auto ma polerowane na wysoki połysk 20-calowe felgi i czerwone zaciski hamulcowe z emblematami RS. Środek auta wykończono w czerni z niebieskimi akcentami.

Limitowana seria specjalna Audi RS 4 Avant Nogaro selection pojawi się na rynku wiosną w cenie 87 300 euro. Premiera pojazdu odbędzie się podczas salonu samochodowego w Genewie.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły