wrzesień 29, 2023
Aktualności

Bądź POP z nowym Fiatem 500!

Wśród mieszczuchów Fiat 500 nie ma sobie równych! To zgrabne, wdzięczne auto potrafi naprawdę wiele i chętnie daje o tym znać, gdy chcemy dynamicznie i szybko przejechać przez miejską dżunglę. Najważniejszą cechą „pięćsetki” jest jednak to, jak się prezentuje – a robi to znakomicie!

POPularna „pięćsetka” znów na drogach!

Jak dobrze, że twórcy nie postanowili zrezygnować z Fiata 500, który w latach 60. i 70. XX wieku świecił triumfy na europejskich szosach. Dziś możemy cieszyć się niemal identyczną, kultową już sylwetką, a jednocześnie w pełni korzystać z najnowszych osiągnięć motoryzacji zamkniętych w pękatej bryle. Z tą ikoną stylu warto pokazać się w mieście. Możesz wybierać spośród mnóstwa motywów, dopasowując je do własnego gustu. Fiat daje możliwość personalizacji auta – tak, by jak najlepiej odpowiadało na potrzeby współczesnych kierowców lubiących podążanie za modą. Aby cieszyć się znakomitą jazdą, a do tego korzystać z licznych udogodnień za niewielką ceną, warto zdecydować się na wersję wyposażenia POP. Co w niej wyjątkowego?

Elegancko i z pomysłem

Podstawowa wersja wyposażenia to gratka dla miłośników prostych i praktycznych rozwiązań, ale jednocześnie podkreślających elegancję modelu. Fiat chętnie sięga po emblematy swojej marki, na które trafisz także w Tipo. Stylistycznie prezentuje się znakomicie. Legendarna bryła udoskonalona została przez chromowane klamki oraz 14-calowe stalowe felgi. Wnętrze również nie pozostawia złudzeń – Tipo w wersji Pop to samochód stworzony do jazdy wygodnej i bezproblemowej. Do dyspozycji czeka wielofunkcyjna, regulowana kierownica, manualna klimatyzacja oraz elektryczne szyby. A na pasażerów? Nie tylko wygodne kanapy (składane w systemie 50/50) oraz liczne schowki sprawdzające się podczas długich podróży.

Technicznie dopracowany

Wygoda to nie wszystko. Liczy się jeszcze bezpieczeństwo. Fiat nie poskąpił w tym przypadku rozwiązań  zapobiegającym niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Do pewnej jazdy służą światła jazdy dziennej w technologii LED i ogranicznik prędkości. O pasażerów zadba aż 7 poduszek powietrznych (przednich i bocznych), a o pewną jazdę bez względu na warunki – elektroniczny układ stabilizujący tor jazdy (ESC), ABS i ASR.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły