BMW Kabriolety Tuning

BMW Z4 od Hartge


Hartge BMW Z4 – Po pierwszych, drobnych modyfikacjach tunerskich nowego BMW Z4 E89, nadeszła pora na pełen pakiet aerodynamiczny od Herbert Hartge GmbH & Co.

Opuszczając zakłady w Beckingen, E89 zostaje zaopatrzone w obniżone zawieszenie oraz nowy przedni zderzak z unikatowymi wlotami powietrza. Patrząc na auto z profilu, zwrócimy uwagę na karbonowe obudowy lusterek, „rasową” naklejkę Hartge i aluminiowe felgi w rozmiarach 18 – 20-cali. Tylna część nadwozia reprezentowana jest przez cztery zakończenia, sportowego układu wydechowego, mały spojler umieszczony na klapie bagażnika, a także łapacz wiatru.

Sportowy charakter wnętrza podkreślają aluminiowe nakładki na pedały oraz charakterystyczny dla produktów Hartge zestaw wskaźników.

Niestety, na chwilę obecną Hartge nie przewiduje ingerencji w jednostki napędowe. Wiemy jedynie, że stanie się to w tym roku.

Źródło: Carscoop.blogspot.com

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły