kwiecień 17, 2024
Aktualności Auta Sportowe Ciekawostki Luksusowe Marki Porsche

Cayenne GTS Porsche Design Edition

Cayenne GTS Porsche Desing Edition

Cayenne GTS Porsche Design Edition 3 – kolejna „edycja designerska” po Caymanie S i Boxterze S.

Lakier w kolorze Lava Grey Mettalic z pasami na środku maski i po boku auta oraz 21 calowe koła z czarnymi felgami mają podkreślać sportowy styl.

Cayenne GTS Porsche Design Edition 3 napędzane jest 4,8-litrowym silnikiem V8, połączonym z 6-stopniową skrzynią Tiptronic S. Moc 405 KM pozwala na przyspieszenie tego kolosa od 0 do 100 km/h w 6,5 sekundy i osiągnięcie maksymalnej prędkości 251 km/h. Porsche wyprodukuje jedynie 1000 sztuk tego niezwykłego samochodu. Wyposażenie obejmuje biksenonowe reflektory, specjalne malowanie karoserii współgrające z 21-calowymi felgami oraz specjalnej konstrukcji spoiler dachowy.

Wewnątrz znajdziemy m.in. sportowe fotele, trójramienną sportową kierownicę, 14-głośnikowy 410-watowy system audio firmy Bose, a dodatkowo także zegarek na rękę i torbę podróżną dla kierowcy. Cały zestaw kosztować ma w Europie 79 100 euro (ok. 370 tys. zł).

cayenne-gts-porsche-desing-edition2

cayenne-gts-porsche-desing-edition3

cayenne-gts-porsche-desing-edition4

cayenne-gts-porsche-desing-edition5

Cayenne GTS Porsche Design Edition film video:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CHBJfW6BXUc[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły