grudzień 2, 2023
Aktualności Amerykańskie Auta Sportowe Chevrolet

Chevrolet Camaro 45th Anniversary Edition

Chevrolet Camaro Anniversary Edition – Kiedy w Polsce świętujemy przybycie Camaro (199 900 zł za 6.2 V8 Coupe), to w Ameryce Północnej witają już specjalną serię, przygotowaną na czterdzieste piąte urodziny „Cama”.

W przeddzień wielkiego wyścigu Indianapolis 500, zgromadzona publiczność miała okazję, aby podziwiać dostojnego jubilata. Dostępną z nadwoziem Coupe i Convertible, Anniversary Edition rozpoznamy po czerwonym pasie na masce, 20-calowych obręczach o unikalnym wzorze, ciemnosrebrnych otoczkach świateł przeciwmgłowych i tylnych lamp, skórzanej tapicerce Jet Black z czerwonymi, białymi i niebieskimi przeszyciami oraz po zatrzęsieniu okolicznościowych emblematów, tak w środku jak i na zewnątrz. Odmienna jest również charakterystyka zawieszenia (m.in. nowe stabilizatory w Coupe: 23 przód, 24 mm tył).

Do napędu służy 3.6-litrowa, sześciocylindrowa jednostka o mocy 323 KM.

[nggallery id=1876]
Galeria Live:
[nggallery id=1877]
[Źródło: Auto-Blog.pl] [Fot. Live: Zach Bowman / AOL]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły