styczeń 28, 2023
Aktualności BMW Filmy

Detroit: BMW Z4 sDrive35is

BMW Z4 35is – Zgodnie z obietnicą złożoną przed fanami na całym Świecie, w kompleksie wystawienniczym Cobo Center możemy podziwiać najmocniejszą obecnie wersję Z4 – sDrive35is.

Z zewnątrz odmiana sDrive35is wyróżnia się nowymi zderzakami, tylnym dyfuzorem oraz zawieszeniem obniżonym o 10 mm. Nie zapomniano również, o nowych aluminiowych felgach. Jednak najciekawsze kryje się pod maską…

Kierowca ma do dyspozycji 340 KM oraz 450 (z funkcją Overboost 500 Nm) maksymalnego momentu obrotowego, generowanego przez sześciocylindrową, rzędową jednostkę 3.0 z podwójnym turbodoładowaniem. Dzięki takim właściwościom przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa 4,8 sekundy. Prędkość maksymalną ograniczono oczywiście do 250 km/h. Napęd na tylne koła transferowany jest za pomocą siedmiostopniowej, dwusprzęgłowej skrzyni Sport Automatic.

Wiosną tego roku BMW Z4 sDrive35is pojawi się w europejskiej sieci sprzedaży.

Prezentacja:

Nadwozie:

Wnętrze:

Gaz do dechy:

Źródło: Auto-Blog.pl, Auto-Blog.pl

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły