wrzesień 29, 2023
Aktualności Dziewczyny

Dziewczyny na Genewa Motor Show

Dziewczyny na Genewa Motor Show – na tegorocznym salonie samochodowym w Genewie zabraknie pięknych hostess? Seksowne dziewczyny wyleciały z F1, teraz kolej na te z targów motoryzacyjnych.

Teraz rzekomo „poniżająca” praktyka pokazywania skąpo ubranych kobiet na imprezach wypełnionych testosteronem, wylewa się z toru wyścigowego i uderza w lokalny pokaz samochodowy.

Rok temu dwie blondynki w obcisłych srebrnych sukienkach i szpilkach powitały obserwatorów na pokazie Ssangyong Motor podczas pokazu w Genewie, kiedy coroczne wydarzenie ponownie otworzy się w tym tygodniu zostaną zastąpione przez modele męskie i żeńskie ubrane w nudne ubrania sportowe.

Maserati, Jeepa i Alfa Romeo promować będą mężczyźni i kobiety w strojach mniej narażonych na działanie cielesności niż w poprzednich latach.

Stanowi to wyraźną różnicę w stosunku do roku 2017, kiedy to na pokazie Alfa Romeo pojawiły się kobiety w małych czarnych sukienkach.

Wcześniej Formuła 1 stwierdziła, że ​​rezygnuje z zatrudniania dziewczyn , oznaczając kobiety w skąpych ubraniach wbrew współczesnemu społeczeństwu. Cokolwiek to znaczy…

Prezentujemy najładniejsze kobiety z tego salonu – jak zwykle najładniejsze dziewczyny mieli Włosi (Fiat, Lancia, Alfa Romeo) i Niemcy (Lamborghini). Tak było kiedyś…

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły