marzec 21, 2023
Aktualności Amerykańskie Ford Luksusowe

Ford F-150 Harley Davidson

Ford F-150 HD – Zbliżający się 2011 rok, skłonił amerykański oddział Forda do pokazania kolekcjonerskiej serii Harley Davidson, skonstruowanej tradycyjnie na bazie modelu F-150.

Edycję 2011MY rozpoznamy po specjalnym lakierze Tuxedo Black lub Ingot Silver, sześciożebrowym grillu i okolicznościowych okleinach na masce i bokach pojazdu. Dopełnieniem całości są 22-calowe, kute obręcze Euroflange z polerowanymi środkami.

Po wdrapaniu się do środka, zwrócimy uwagę na czarną, skórzaną tapicerkę pokrywającą podgrzewane fotele oraz czarny lakier Tuxedo, którym wykończono deskę rozdzielczą. Poza tym lista wyposażenia obejmuje ośmiocalowy, dotykowy ekran, elektrycznie sterowane okno dachowe oraz kamerę cofania.

Wielki pick-up wymaga wielkiego silnika. W tym przypadku za napęd odpowiada benzynowa jednostka V8 o pojemności 6.2 litra. Silnik dysponuje mocą 411 KM i 589 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Z motorem współpracuje sześciostopniowa, automatyczna skrzynia biegów.

Ford F-150 2011MY Harley Davidson trafi do amerykańskiej sieci sprzedaży zimą.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły