Aktualności Auta Sportowe BMW Tuning

Hamann Flash Evo M

Hamann Flash Evo M – Hamann Motorsport nie ustaje w doskonaleniu najmocniejszego BMW X5 (E70), czyli wersji oznaczonej literą M.

Najnowszy projekt, Flash Evo M skutkuje zatrzęsieniem włókna węglowego. Lekka maska, muskularny zderzak z LED-owym oświetleniem i ogromniastymi wlotami powietrza. Bok pojazdu reprezentują poszerzone nadkola, stanowiące zabezpieczenie dla 22 lub 23-calowych obręczy Design Unique Forged „Anodized”. Rolę bezpiecznika a zarazem sprowadzacza na ziemię pełnią 405 (6 tłoczków) i 340 mm (4 tłoczki) tarcze. W tylnej partii nadwozia odnajdziemy dwie, centralnie zamontowane końcówki, zaakcentowane nowym dyfuzorem. Podnosząc wzrok natkniemy się na parę spojlerów dachowych. Tak kosmiczną całość osadzono 30 mm niżej względem bazowego wydania.

Przekraczając próg z podświetlaną listwą z logo tunera, otrzemy się (dosłownie) o doskonałość Miękka, przeszywana skóra i Alcantara, kontrastuje z morzem połyskującego włókna węglowego. Nie zapomniano również o sportowej kierownicy i zestawie nakładek na pedały ze srebrnego lub czarnego anodowanego aluminium.

Studio przewiduje dwa poziomy wzmocnienia jednostki 4.4 V8 Twin-Turbo (S63): 610 KM/780 Nm lub 670 KM/950 Nm.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły