lipiec 24, 2024

Mansory Panamera Turbo – Specjalizujący się wyłącznie w produktach marki Porsche, szwajcarski oddział Mansory po raz kolejny dorzucił do pieca Porsche Panamery Turbo. Efekt jest powalający: 690 KM i 700 Nm.

Takie właściwości osiągnięto dzięki powiększonym turbosprężarkom jednostki 4.8 V8, nowemu układowi wydechowemu oraz przeprogramowanej elektronice sterującej. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa obecnie cztery sekundy, zaś prędkość maksymalna to 328 km/h.

Zmiany objęły, także karoserię samochodu. Przeprojektowany zderzak mieści „paski” LED-owych świateł, a maska wykonana została z włókna węglowego. Profil pojazdu reprezentują nowe progi i 22-calowe felgi z oponami Dunlop SP SportMaxx, których rozmiar wynosi 265/30 i 295/25 na tylnej osi. Ponadto karbonowy dyfuzor mieści dwie centralnie umieszczone końcówki.

W zależności od potrzeb i upodobań klienta, wnętrze może być wykończone skórą, drewnem lub włóknem karbonizowanym (inna nazwa karbonu). Poza tym do dyspozycji kierowcy oddano sportowy wieniec oraz zestaw aluminiowych pedałów.

W chwili obecnej można składać zamówienia na Porsche Panamerę Turbo od Mansory Switzerland.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły