wrzesień 28, 2023
Aktualności Tuning

Mini Countryman by Wetterauer

Mini Countryman Wetterauer – Mini Countryman rzadko trafia na „stoły operacyjne”, lecz jeśli nadarzy się okazja do zabawy włóknem węglowym i resztą tunerskich gadżetów, to okaże się, że efekt końcowy powali na kolana. Tak jak w przypadku Countrymana Cooper S od Wetterauer.

Powód do ugięcia kolan nasuwa się sam. Matowobrązowa powłoka kontrastująca z karbonowymi dodatkami w postaci dachu, spojlera zderzakowego, progów i obudów lusterek. Podobnego, brązowego koloru możemy spodziewać się na 18-calowych felgach ATS Leichtmetallrader, obutych mieszanką w rozmiarze 225/45. Dopełnieniem jest sportowe zawieszenie firmy H&R.

Wewnątrz nie jest tak ekscentrycznie. Kubełkowe fotele o karbonowej konstrukcji, obszyte są skórą, przepikowaną dodatkowo brązową nicią.

Aby turbodoładowana jednostka, o pojemności 1.6 litra, mogła dysponować energią 235 KM/355 Nm, odznacza się tylko niezbędnymi modyfikacjami (przeprogramowana elektronika, specjalny wydech).

[nggallery id=1938]
[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły