wrzesień 28, 2023
Aktualności Auta Sportowe Luksusowe Porsche Super Samochody Tuning

Porsche Panamera by TopCar

Porsche Panamera od TopCar – Rosjanie pracujący dla TopCar uzupełnili informacje dotyczące Porsche Panamery Stingray. Wiemy już, że powstaną trzy edycje: Black Matt, White i Carbon Grey.

Seria Black Matt będzie wyróżniała się matowoczarnym lakierem z błyszczącoczarnymi dodatkami w postaci przedniego spojlera zderzakowego, wlotów powietrza na masce, progów bocznych i dyfuzora.

Linia White Edition charakteryzuje się białym lakierem z czarnymi akcentami. Biały pas widnieje również na wieloramiennych felgach R21. Także wnętrze utrzymane jest w czarno-białej tonacji.

Trzecia nie mniej intrygująca wersja, Carbon Grey odznacza się karbonowymi wykończeniami przedniego zderzaka, maski, obramowań okiennych, tylnego skrzydła i dyfuzora.

Bez względu na to jaki model wybierzemy, do napędu posłuży podwójnie turbodoładowana jednostka 4.8 V8 o mocy od 550 do 750 KM.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły