luty 21, 2024
Aktualności Seat Tuning

Seat Ibiza ST by JE Design

Seat Ibiza ST JE Design – Napisałem kiedyś, że samochody typu kombi nie są częstymi gośćmi w salonach tunerskich. Stwierdzenie to odnosiło się do pojazdu reprezentującego wyższą klasę średnią. I o ile kombi premium się zdarzają o tyle małe wagoniki wcale. No, może poza Seatem Ibizą ST od JE Design.

Jak prawie każdy, który wyjeżdża z zakładu w Leingarten, Ibiza ST cechuje się przemodelowanym grillem bez firmowego emblematu. Oryginalnie prezentuje się również spojler zderzakowy, progi i coś w rodzaju dyfuzora. Za to po stronie kół, wszechstronny wybór. Siedemnastki ogumione mieszanką w rozmiarze 215/40 bądź osiemnastocalowe z oponami 215/35 w kilku jak nie kilkunastu wzorach i wykończeniach.

Przeprogramowanie elektroniki w wysokoprężnym motorze 1.6 TDI, skutkuje przyrostem 16 KM i 32 Nm (121 KM/282 Nm). Start do pierwszej setki zajmuje Ibizce 10,2 sekundy, a prędkość maksymalna to 194 km/h.

[nggallery id=1796]
[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły