lipiec 24, 2024
Filmy Marki Seat Tuning

Seat Leon JE Design Tuning

Seat Leon JE Design Tuning

Seat Leon JE Design – extremalny tuning Seata leona po face lifitngu przedstawiała firma tuningowa JE Design.

Tuner oferuje pakiet aerodynamiczny, który składa się nowego przedniego zderzaka ze spoilerem, kosztującego 299 euro, agresywnie wyglądających bocznych progów za kolejne 299 euro oraz szeroki zderzak tylny z dyfuzorem z włókna węglowego, kosztujący 349 euro. JE Design proponuje dodatkowo potężne skrzydło spoilera za 459 euro. Z przodu zaś zamontować można czarny matowy grill w cenie 119 euro, brewki na przednie reflektory za 89 euro oraz nową maskę silnika kosztującą 149 euro.

Spece z firmy JE Design zastosowali dwukolorowe malowanie nadwozia i sportowe sprężyny w zawieszeniu, pozwalające obniżyć przód auta o 3,5 cm i tył o 1,5 cm, które kosztują dodatkowe 159 euro. Ponadto po wydaniu kolejnych 979 euro otrzymamy Leona z regulowanym zawieszeniem, dzięki któremu nadwozie można będzie obniżyć aż o 6,5 cm.

JE Design do zaoferowania ma ponadto obszerny wybór felg 17-, 18- i 19-calowych ze sportowymi oponami. Na przykład prezentowane na zdjęciu koła z oponami o rozmiarze 225/35 R19 to wydatek przynajmniej 2810 euro. Sportowy samochód powinien odpowiednio brzmieć, dlatego JE Design oferuje centralnie zakończony wydech ze stali nierdzewnej za 339 euro, albo dwie podwójne końcówki układu wydechowego po każdej stronie auta – wydatek 899 euro. To niepowtarzalne auto po tuningu jest tylko dla miłośników ekstremalnych przeróbek.

Seat Leon JE Design Tuning

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły