lipiec 24, 2024
Aktualności Marki Volkswagen

Volkswagen Scirocco 2014 facelifting

2014-vw-scirocco

Volkswagen zaprezentował oficjalne zdjęcia Scirocco po faceliftingu, którego premiera odbędzie się podczas salonu samochodowego w Genewie.

Samochód na zewnątrz przeszedł lekkie poprawki: wygląd przedniego zderzaka, grilla, nowe Bi-xenonowe reflektory oraz LED-owe lampy do jazdy dziennej. W tylnej części przeprojektowane diodowe światła, nowy zderzak oraz klapę bagażnika. Dostępne będzie pięć kolorów nadwozia, o nazwie: Pyramid Gold, Urano Grey, Flash Red, Pure White oraz Ultra Violet oraz nowe felgi.

W środku znajdziemy nową kierownicę obitą skórzaną tapicerką, nowe wskaźniki, wentylatory oraz odświeżone materiały wykończeniowe. Volkswagen postarał się też system audio Dynaudio Excite oraz system Park Assist.

Podstawowy model jest napędzany za pomocą 1,4-litrowej jednostki TSI o mocy 125 KM. W ofercie znajdzie się sprawdzona jednostka 2.0 TSI w wersji o mocy 180, 220 oraz 280 KM, które zostały podkręcone o odpowiednio 20, 10 i 15 KM.

Scirocco będzie dostępny także z 2-litrowym silnikiem TDI produkującym 150 oraz 184 KM (poprawa o 10 i 7 KM). Silniki są dostępne z systemem start/stop i współpracują z sześciobiegową manualną skrzynią biegów lub opcjonalną dwusprzęgłową przekładnią DSG.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły