wrzesień 27, 2023
Aktualności Luksusowe Tuning

ART G Streetline Sterling

A.R.T G Streetline Sterling – A.R.T Tuning z Norymbergi znane jest z kontrowersyjnych stylizacji Mercedesów. Nie inaczej jest z najnowszym projektem G Streetline Sterling, opracowanym w oparciu o G400 CDI.

Samochód cechuje się oryginalnym zderzakiem z sześcioma okrągłymi lampami, dodatkowymi wlotami powietrza i wielką, chromowaną osłoną chłodnicy z logo tunera. W tylnej części nadwozia zwrócimy uwagę na spojler dachowy z LED-owym światłem STOP oraz cztery paski, wykorzystujące tą samą technologię. Pod monstrualnie wielkimi nadkolami miejsce zagrzały 22-calowe obręcze monoART1, dobrane pod kolor karoserii, czyli Designo Alanit-Grey.

Maska obficie przeorana wlotami powietrza skrywa udoskonaloną, dieslowską jednostkę CDI o pojemności czterech litrów. Sześciokońcówkowy, sportowy układ wydechowy i przemapowana elektronika sprawia, że motor dysponuje mocą 292 KM i maksymalnym momentem obrotowym rzędu 624 Nm.

Otwierając jedną z pięciu podświetlanych bram, naszym oczom ukaże się przecudny widok. Zielona (British Racing Green) tapicerka Nappa wraz z szarymi (Designo Anthracite Grey) i karbonowymi wykończeniami, tworzą wyjątkową atmosferę. Nie zapomniano także o rozbudowanym zestawie multimedialnym, przeznaczonym dla pasażerów tylnego rzędu, spoczywających na indywidualnych fotelach A.R.T Seats.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły