luty 21, 2024
Aktualności Alfa Romeo Targi Tuning

Alfa Romeo Giulietta iMove od Marangoni

Alfa Romeo Giulietta od Marangoni – Producentom opon ujdą na sucho każde, nawet najbardziej niedorzeczne modyfikacje stylistyczne. W końcu nie znają się na tym w takim stopniu jak choćby Hamann. Jednak i one mogą nieść ze sobą przykre konsekwencje na przyszłość, chociażby w postaci zielonych gum Alfy Romeo Giulietta G430 iMove.

Ten, który odważył się nałożyć jaskrawozielone opony M-Power iGreen 235/35 na 19” obręcze Barracuda Karizzma to Marangoni. Poza matowoszarym lakierem, Giulietta G430 iMove otrzymała oryginalny zderzak z powiększonymi kanałami, doprowadzającymi powietrze do układu hamulcowego Tarox B360 (330 mm tarcze + 10 tłoczków). Z tyłu zaś, wielożebrowy dyfuzor (włókno węglowe) przytrzymuje dwie końcówki układu wydechowego Ragazzon ze stali nierdzewnej. Całość, dzięki zestawowi firmy KW, osadzono 40 mm niżej.

Projektując wykończenie wnętrza, skorzystano z rad domu mody Conte of Florence. Dlatego też skórzana tapicerka, Alcantara oraz karbon nosi firmowe znamiona.

Do napędu wykorzystano turbodoładowany, benzynowy silnik o pojemności 1,75 litra (1742 ccm). Obecnie, motor produkuje moc 286 KM.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły