Aktualności Audi Tuning

Audi A1 od ABT

Audi A1 ABT – Prezentacja najmniejszego Audi A1, nie mogła nie odbić się echem w tuningowym światku. Jako pierwsze, wyzwanie podjęło studio ABT Sportsline.

Maluch Audi dostępny jest z trzema różnymi pakietami: „Klecks”, „Aloha” lub „High-Voltage”. Poza fantazyjnymi okleinami, każdy wyróżnia się dodatkowym spojlerem zderzakowym, kolorowymi obudowami lusterek, wlotami powietrza w nadkolu i oryginalnymi progami bocznymi. Z tyłu zaś, dostrzeżemy spojler dachowy oraz dyfuzor, mieszczący dwie końcówki układu wydechowego. Nie zapomniano również o 17 bądź 18-calowych obręczach i zawieszeniu o usportowionej charakterystyce.

W gamie silnikowej, także ewolucja. Benzynowy motor 1.2 TFSI generuje obecnie 115, a 1.4 TFSI 150 KM. Podobnie ma się sprawa z dieslami. Słabsza odmiana 1.6 TDI produkuje 110, a mocniejsza 125 KM.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły