styczeń 27, 2023
Aktualności Audi Marki Tuning

Audi A5 Senner Tuning

Audi A5 Senner Tuning

Audi A5 Senner Tuning „Black and White” – Niemiecka firma tuningowa przedstawiła swoją wizję Audi A5 Coupe, zmiany objeły zarówno pakiet wizualny jak i mechaniczny. Z zewnątrz zauważyć można nowy bodykit z elementami z włókna węglowego. Z tego właśnie materiału wykonane są obudowy lusterek, listwa spoilera z przodu, progi oraz tylny spoiler i zderzak. W kabinie również panuje włókno węglowe, z którego wykończona  jest deska rozdzielcza. Pełni smaku temu projektowi dodają tylne światła w technologii LED oraz 20-calowe czarne felgi z oponami 245/30 z przodu i 295/25 z tyłu.

Specjaliści z firmy Senner Tuning zadbali również o stronę mechaniczną tego auta i przygotowali w pełni regulowane zawieszenie Bilstein, sportowy układ wydechowy oraz pakiet wzmacniający 3-litrowy silnik TDI. Dzięki modyfikacją Audi A5 posiada teraz moc aż 300 koni mechanicznych i 600 Nm momentu obrotowego. Teraz auto może rozwinąć maksymalną prędkość 280 km/h.

Audi A5 Coupe 2009 film video

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły