czerwiec 24, 2024
Aktualności Auta Sportowe BMW Filmy Kabriolety Marki Tuning

MINI Cooper R57 Convertible

MINI Cooper R57 Convertible Po Tuningu

MINI Cooper R57 Convertible po tuningu AC Schnitzer – niemiecka firma tuningowa  zaprezentowała swoją propozycję na gorące letnie dni.  MINI Cooper R57 Convertible to mocno podrasowany kabriolet. Najważniejsza rzecz to wzmocniony silnik, pochodzący z MINI Coopera S, który zamiast 175 KM rozwija w tej wersji 226 KM (208 KM na rynku niemieckim). Pozostałe elementy zwiększające możliwości autka to mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, zawieszenie o regulowanej wysokości i aluminiową rozpórkę zawieszenia na przedniej osi.

Ze zmian zewnętrznych, firma Schnitzer proponuje sportowy układ wydechowy z chromowanymi akcentami, kilka rodzajów felg i opon 17 i 18 cali, nowy przedni spoiler, sportowy zderzak z tyłu, a także cały szereg ozdobnych naklejek. We wnętrzu niemiecki tuner zmienił m.in. takie elementy, jak aluminiowe zakończenie dźwigni zmiany biegów i aluminiowe nakładki na pedały oraz welurowe ozdobne dywaniki podłogowe.

MINI Cooper S film video

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły