Audi Luksusowe Marki Tuning

Audi Q7 Avus Performance

Audi Q7 Avus Performance

Audi Q7 Avus Performance – niemiecki tuner firma Avus Performance pokazała zdjęcia i ujawniła dane techniczne samochodu opartego na Audi Q7 przed liftingiem. Auto wyposażone jest w silnik V8 TDI o pojemności 4.2 litra.

Firmowi eksperci z Avus Performance aby wykrzesać z niego drzemiącą wsilniku moc, przeprogramowali oprogramowanie komputera sterującego silnikiem. Dzięki temu zabiegowi maksymalna moc silnika wzrosła z 326 KM do 365 KM. Oczywiście wzrósł również moment obrotowy, który po zmianach ma wartość 880 Nm. Według danych, podawanych przez firmę tuningową auto rozpędza się do pierwszej setki w 6 sekund, a maksymalna prędkość to 245 km/h.

W aucie można elektronicznie obniżać i podwyższać zawieszenie według własnych potrzeb. Urządzenie pozawala zmienić wysokość tego potężnego SUV’a nawet o 90 mm, ale  ta przyjemność kosztuje  1499 euro.

AVUS oferuje 23-calowe felgi z lekkich stopów, pokryte srebrnym lub tytanowym lakierem, za dodatkową opłatą można zamówić sobie praktycznie każdy inny lakier. Same felgi kosztują nieco ponad 5300 euro. Auto otrzymało również przednie lampy diodowe do jazdy dziennej oraz przyciemnione tylne klosze. Z przodu można również zamówić sobie czarny grill. Jako opcja jest również dostępny highendowy zestaw audio-wideo z monitorami zainstalowanymi w tylnej części zagłówków przednich foteli.

audi-q7-avus-performance-2

audi-q7-avus-performance-3

audi-q7-avus-performance-4

audi-q7-avus-performance-5

audi-q7-avus-performance-6

Audi Q7 film video

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły