Aktualności Audi Luksusowe Tuning

Audi Q7 by JE Design

Tuning Audi Q7 S-Line – Technicy JE Design znowu w akcji. Tym razem na warsztat wzięli Audi Q7 wyposażone w pakiet S-Line.

Samochód odznacza się nowym body-kitem, w skład którego wchodzi potężny spojler zderzakowy, poszerzone nadkola, monstrualnej wielkości spojler dachowy oraz przedłużenie tylnego zderzaka, mieszczące cztery końcówki układu wydechowego. Obniżone o 35 mm nadwozie osadzono na 22-calowych, grafitowo-srebrnych felgach, wypełnionych gumową mieszanką w rozmiarze 295/30. Szerokie nadkola wymusiły założenie pierścieni dystansowych: 60 mm z przodu i 80 mm na tylnej osi.

Pod maską znajdziemy jednostkę o zapłonie samoczynnym i pojemności trzech litrów. Dzięki przeprogramowanemu sterownikowi silnika ECU, agregat legitymuje się mocą 285 KM i 550 Nm momentu obrotowego. Takie właściwości sprawiają, że przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa 8,4 sekundy, a prędkość maksymalna to 219 km/h.

Za prezentowane modyfikacje trzeba uiścić opłatę w wysokości 14,960€.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły