wrzesień 28, 2021
Aktualności Audi Auta Sportowe

Audi RS6 ABT Jon Olsson

Jon Olsson były narciarz i aktualnie youtuber zaprezentował swoje nowe auto Project Phoenix to kolejne jego Audi RS6 Avant z jeszcze większą mocą i zupełnie nowym wyglądem.

Jedna połowa to biały, a drugi czarny. Czerwony pasek oddziela każdą stronę. Oprócz większej ilości czerwonych akcentów i kilku logo marek, każda strona ma grafikę, która łączy połyskliwe i matowe części, które mienią się światłem, aby samochód wyglądał inaczej pod różnymi kątami. 

RS6 debiutuje także z nowym prototypowym kołem aerodynamicznym od partnera ABT; koła zapewniają większy kontrast, ponieważ są renderowane w kolorze białym i czarnym z przodu, a czerwone i czarne z tyłu.

RS6 + Jona Olssona oparte jest na limitowanej wersji wzmocnionej Audi RS6 Performance. Projekt Phoenix ma 725 koni mechanicznych i 679 nm momentu obrotowego. Niestandardowy wydech zakończony końcówkami z włókna węglowego był złożony ręcznie i brzmi absolutnie demonicznie. Przekonaj się oglądając film.

Zobacz również:  Volkswagen BlueSport Roadster

PROJECT PHOENIX, AUDI RS6+ ABT

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły