grudzień 9, 2022
Aktualności Audi Auta Sportowe Tuning

Audi TT-RS Roadster od Senner

Audi TT-RS Roadster Senner Tuning – Na początku tygodnia nadeszła wiadomość, że turbodoładowany motor 2.5/340 KM znajdzie swe miejsce w RS3 Sportback. Wczoraj zaś dowiedzieliśmy się, iż Senner Tuning podnosi moc tej jednostki do 430 KM w TT-RS Roadster.

Powierzając „Tetetkę” inżynierom z Ingelheim, po kilku dniach otrzymamy gustownie odmieniony pojazd, chyba, że nie lubicie włókna węglowego. Właśnie taki materiał znajdziemy na obudowach lusterek, spojlerze bagażnikowym, klamkach drzwi, konsoli centralnej i kierownicy. Nowe są także siedmioramienne, 20-calowe obręcze Varianza T1S, otoczone gumową mieszanką w rozmiarze 255/30.

Dzięki sportowemu układowi wydechowemu o dwóch zakończeniach, przeprogramowanej elektronice sterującej oraz ulepszonym filtrom powietrza, pięciocylindrowy, rzędowy silnik 2.5 TFSI produkuje moc 430 KM.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły