luty 21, 2024
Aktualności Auta Sportowe Filmy Marki Tuning Volkswagen

B&B Volkswagen Scirocco R

B&B Volkswagen Scirocco R – niemiecka firma tuningowa B&B opracowała trzy etapy programu, który umożliwia wzrost potencjału 2,0-litrowej jednostki o standardowej mocy 265 KM do 310, 324 i 362 KM. W ostatnim wariancie VW Scirocco R przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,9 sekundy, a prędkość maksymalna rośnie z 250 do 280 km/h.
Takie wyniki osiągnięto dzięki większej turbosprężarce, nowemu, sportowemu układowi wydechowemu, sportowemu katalizatorowi, optymalizacji układu dolotowego i systemu chłodzenia oraz przeprogramowaniu ECU. Aby utrzymać temperaturę oleju na odpowiednim poziomie, B&B oferuje specjalny system jego chłodzenia.
Dodatkowo tuner proponuje sprężyny obniżające auto o 30 mm, regulowane amortyzatory, wydajniejszy układ hamulcowy oraz oraz 19 lub 20- calowe aluminiowe felgi z oponami o podwyższonej przyczepności.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły