wrzesień 26, 2022
Aktualności BMW

BMW X3 M Sports Package

BMW X3 M Sports Package – To nie koniec bawarskich nowości na dzisiaj. Klienci nowej X-Trójki (F25) otrzymają możliwość zakupu M Sports Package.

Składając zamówienie wiosną przyszłego roku, europejski nabywca będzie mógł przyodziać X3 w oryginalne zderzaki, progi oraz spojler dachowy. Nowa jest także błyszczącoszara barwa obramowań okiennych i relingów. Obecność literki „M” podkreślają również 19 lub 20-calowe obręcze. Myśleliście, że BMW zapomniało o sportowych nastawach zawieszenia o odpowiedniej kalibracji automatycznej skrzyni i wspomagania układu kierowniczego? Nic z tych rzeczy. Wszystko to jest zapewnione.

Zasiadając w meteriałowo-skórzanych fotelach (tapicerka Pearlpoint) odkryjemy antracytową podsufitkę oraz wykończenia deski rozdzielczej z drapanego, chropowatego aluminium. Grubaśna, wielofunkcyjna kierownica w dłoń, lewa stopa oparta o firmowy podnóżek i ruszamy na przejażdżkę.

Podróż umilą nam nowe jednostki napędowe, obie trzylitrowe, obie o mocy 258 KM. W zależności od upodobań może to być wolnossący benzynowiec lub turbodoładowany silnik Diesla.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Rate this post

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły