czerwiec 24, 2024
Aktualności BMW Filmy

BMW 1 Coupe 2011MY

BMW 1 Coupe, Cabriolet 2011 MY – Nadal złaknieni specjałów południowoniemieckiej kuchni? Mamy jeszcze małe co nieco w zanadrzu. BMW 1 Coupe oraz Cabriolet na 2011 rok modelowy.

Jak zwykle, zmiany są mało zauważalne, ale są i warto je odnotować. Przeprojektowany przedni zderzak ociera się o klosze reflektorów z przemieszczonym paskiem ledowych świateł. Tylne, czerwone klosze lamp także otrzymały diodowe żaróweczki, układające się w kształt litery „L”. W zależności od wersji, samochody poruszają się na 16 – 18-calowych felgach. Dostępnych w kilku wzorach i wykończeniach. Całość dopełniają dwa oryginalne kolory karoserii: Vermilion Red i Marrakesh Brown.

Wewnątrz zetkniemy się z nowymi tapicerkami oraz jeszcze szlachetniejszymi materiałami wykończeniowymi.

Prócz trzylitrowego, benzynowego silnika z pojedynczą turbiną typu Twin-Scroll modelu 135i (moc 306 KM), w gamie jednostek napędowych nie odnotujemy zmian.

Odświeżone „maluchy” BMW pojawią się na otwarciu targów w Detroit. Sprzedaż rozpocznie się w marcu.


Wideo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q8CobJWeDZg[/youtube]
[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły