lipiec 24, 2024
Auta Sportowe Bentley Marki Tuning

Bentley Continental Ultrasports 702 Wheelsandmore

Bentley Continental Ultrasports 702 Wheelsandmore – jest najszybszym seryjnym pojazdem z nadwoziem coupe w historii marki Bentley. Firma tuningowa Wheelsandmore posadziła Ultrasports 702 na trzyczęściowych, lekkich obręczach o wzorze C-Sport w kolorze błyszczącej czerni z czerwoną obwódką i rozmiarze 10.5×21-cali. Na felgi naciągnięto ogumienie Dunlop Sport Maxx 285/30 R21. Najważniejsze zmiany zaszły w silniku i jego sterowaniu, nowy program ECU wraz ze sportowymi reaktorami katalitycznymi i ręcznie wykonanym układem wydechowym pozwolił uzyskać przyrost 72KM i 80Nm. Podwójnie doładowany silnik o pojemności 6 litrów w układzie W12 generujący 630KM  mocy (przy 6000rpm) i 800Nm momentu obrotowego (w zakresie 1700-5600rpm) pozwala rozpędzić ważące około 2400kg auto do 336km/h. Aby poprawić hamowanie założono nowe, węglowo-ceramiczne hamulce.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Piotr Sieniawski says:

    Samochód wygląda koszmarnie. Tu wlot, tam wlot, spojler i jeszcze te felgi, oczywiście wszystko w rozmiarze XXL. Wheelsandmore stworzyło coś, co kłóci się z legendą Bentleya. Eleganckiego auta o sportowym zabarwieniu.
    Głowna rola w teledyskach amerykańskich raperów, gwarantowana.

Komentarz są wyłączone.