luty 21, 2024


Bentley zaprezentował prototyp pojazdu klasy SUV na salonie motoryzacyjnym w Genewie. Bentley EXP 9 F oficjalnie ma status pojazdu koncepcyjnego, ale prawdopodobnie wejdzie do produkcji jako 3 model tej firmy. EXP 9 F napędzany jest 6 litrowym podwójnie doładowanym W12 o mocy 600 KM i momencie obrotowym 800 Nm. Napęd przekazywany jest na obie osie za pośrednictwem nowej, ośmiostopniowej, automatycznej skrzyni biegów. Kierowca ma do wyboru trzy tryby jazdy: komfortowy, sportowy i terenowy.

[nggallery id=2049]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Piekne autko, dostojne, pelne mocy i ma to cos. Rolls Royce i Bentley kroleska rodzina tylko do tych samochodow powini troche „ozywic wnetrze”. Widzialem ostatnio ciekawy projekt z Carlex design ( firma z Bielska ) Tapicerka do Rolls Royce Ghosta wykonana na najwyzszym poziomie miedzy innymi na bazie skór a aligatora i strusia, niesamowity projekt. Zreszta maja same niesamowite projekty.

Komentarz są wyłączone.