październik 18, 2021
Aktualności BMW Luksusowe Targi

BMW 5 LWB

BMW Serii 5 Li – Lubujący się w przedłużanych limuzynach, bogatsi Chińczycy otrzymają nie lada prezent: BMW Serii 5 F10 o wydłużonym rozstawie osi.

Skonstruowana specjalnie na potrzeby tamtejszego rynku, Piątka LWB mierzy 5,03 m długości, a rozstaw osi to 3,1 metra. Dzięki temu udało się uzyskać obszerną przestrzeń dla pasażerów tylnego rzędu. W zależności od zasobności portfela, wyposażenie może obejmować czterostrefową automatyczną klimatyzację, zestaw multimedialny z projektorami umieszczonymi w zagłówkach, chłodzony schowek, składane stoliki czy elektrycznie regulowane osłony przeciwsłoneczne.

Lista jednostek napędowych obejmuje trzy benzynowe jednostki (2.5 204 KM, 3.0 258 KM i 3.0 TwinPower Turbo o mocy 306 KM). Każdy z motorów zespolono z ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów.

Światowa premiera BMW Serii 5 Li spodziewana jest podczas pekińskich targów Auto China, trwających od 25 kwietnia do 2 maja.

Promo:


Źródło: Carscoop.blogspot.com, Auto-Blog.pl

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły