lipiec 24, 2024
Aktualności Auta Hybrydowe BMW Marki

BMW i8 Concours d’Elegance Edition

2015 BMW i8 Pebble Beach Concours d'Elegance Edition

BMW pokazało specjalną edycją hybrydy i8 Concours d’Elegance Edition. Wersja Concours d’Elegance Edition wyróżnia się nadwoziem o schemacie barwnym Frozen Grey Metallic oraz nowym wnętrzem wykończonym brązową skórzaną tapicerką. O wyjątkowym charakterze modelu świadczy także logo na zagłówkach oraz progach.

Samochód został sprzedany na aukcji za 825 tys. dolarów (ok. 2,5 mln zł). Jest to prawie sześć razy więcej niż cena „zwykłego” i8, która wynosi 425 tys. zł. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na Pebble Beach Company Foundation.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R9HJxk51TDM[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Dobrze kojarzę, że Pebble Beach Company Foundation zajmują się inwestycjami w rozwój dzieciaków? Generalnie auto, samo w sobie, prześliczne. Ale ja w ogóle ubóstwiam BMW więc w tym temacie nigdy nie jestem obiektywna 😉

  2. pomaranczka says:

    Ja nie jestem fanką BMW, ale też nie hejterem. Więc chyba obiektywnie mogę powiedzieć, że auto jest śliczne.

  3. Duży plus dla tego auta. Seria i8 Concours d’Elegance lepsza niż standardowe i8.

  4. Christoph says:

    Piękna jest ta nowa i8. Oczywiście zawsze znajdzie się pismak pokroju onetu, który będzie hejtował niemieckie dzieło. Szkoda że poza zasięgiem mojego portfela póki co hehe 🙂

Komentarz są wyłączone.