grudzień 8, 2022
Auta Sportowe BMW Marki Tuning

BMW M5 F10 od Vilner


BMW M5 F10 od Vilner – specjalna wersja bułgarskiego tunera dla piłkarza Kostadina Stoyanova. Vilner stanął na wysokości zadania i w środku znajdziemy bardzo dużo białej skóry i Alcantary, oraz subtelny pasek na dźwigni zmiany biegów, dzwiach i kierownicy. Jak wszystkie przeróbki od Vilnera tak i ta zrobiona jest w dobrym guście.
BMW M5 F10 to sportowy model M5 bazuje na modelu serii „5”. Jest to piąte wcielenie M5. Samochód charakteryzuje się 560-konnym silnikiem V8 o pojemności 4,4 l, który pozwala na rozpędzenie auta do 100 km/h w czasie ok. 4,4 s. Samochód wyposażony jest w ogranicznik prędkości – do 250 km/h.
[nggallery id=2046]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Oj cos mi sie zdaje ze jak zwykle cudze chwalicie swojego nie znacie. Mysle ze Vilner to dobra firma ale…. sprawdzicie Carlex Design z Bielska Białej, wykonanie tapicerek, przede wszystkim jakosc wykonania oraz jakos uzytych skor bije Vilnera o głowe. Np. wykonanie tapicerki w Panamerze, totalny szok. Albo np. projekt Mini Coopera w Stylu steampunk, z reszta sami zobaczcie na ich tronie.

Komentarz są wyłączone.