Aktualności BMW Targi

BMW X3 2011MY

BMW X3 2011MY – Po siedmiu latach produkcji, BMW X3 przejdzie małą rewolucję. Patrząc na oficjalne zdjęcia, z pewnością nie w wyglądzie lecz w miejscu produkcji. Austriacki Graz zastąpi amerykański Spartanburg.

Pojazdy odznaczone symbolem F25 będą wyróżniały się nowym przodem oraz inaczej biegnącym przetłoczeniem drzwi, podkreślonym masywniejszymi nadkolami. Z tyłu zaś nowy zespół lamp, wpisujący się w delikatnie przemodelowaną klapę i zderzak. Dodatkowo, samochód urósł 12 mm, wydłużył 83 mm i poszerzył się o 28 mm.

Poza delikatnymi modyfikacjami (czwarta generacja systemu iDrive, 8,8-calowy monitor), wnętrze nadal hołduje zasadzie: wszystko dla kierowcy. Również pokaźna przestrzeń bagażowa zakryta roletą: 550 litrów w normalnym położeniu, a 1600l po całkowitym złożeniu kanapy (podział w stosunku 40:20:40).

Lista jednostek obejmie cztery silniki, po dwa z każdego gatunku. Rzędowe, sześciocylindrowe benzynowce wolnossące 3.0 258 KM i turbodoładowane (Twin-Scroll) 3.0 o mocy 306 KM. Oba zespolone z ośmiobiegowymi, automatycznymi skrzyniami. Po stronie Diesli ujrzymy czterocylindrowego dwulitrowca, generującego 184 (6-stopniowa, manualna), a także sześciocylindrowy, trzylitrowy motor, produkujący 258 KM (8-biegowy automat).

Nowe BMW X3 trafi na amerykański rynek pod koniec 2010 roku.


Galeria Live:
[nggallery id=994]
[Źródło: Auto-Blog.pl] [Fot. Live: Chris Paukert / AOL]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły