czerwiec 14, 2024
Aktualności BMW Tuning

BMW Z4 sDrive35i od Hamann

BMW Z4 sDrive35i by Hamann – Po kilku miesiącach oczekiwania, Hamann Motorsport przedstawił informacje dotyczące pełnego pakietu tuningowego, dedykowanego BMW Z4 E89 sDrive35i.

Dwudrzwiowy roadster odznacza się delikatnie poprawionym wyglądem. Wszystko za sprawą nowych zderzaków (przedni ze spojlerem i światłami LED, tylny z dodatkowymi wlotami powietrza i czterema końcówkami układu wydechowego), progów bocznych i małego skrzydła umieszczonego na klapie bagażnika. Profil obniżonego o 30 mm samochodu, reprezentują 20-calowe felgi EDITION RACE „MATT BLACK”, wprost z katalogu Hamann. W komplecie otrzymamy również opony o rozmiarze 235/30 i 295/25 na tylnej osi.

Wewnątrz, fotele pokryto skórzaną tapicerką oraz dodano firmowe dywaniki i aluminiową gałkę dźwigni zmiany biegów.

Pod długą maską znajdziemy udoskonaloną, podwójnie turbodoładowaną jednostkę o pojemności trzech litrów. Zaopatrzony w nowe oprogramowanie sterujące, motor generuje moc 360 KM/5230 obr./min. Maksymalny moment obrotowy w liczbie 540 Nm, dostępny jest w zakresie 1300 – 5000 obrotów na minutę. Prędkość maksymalną podniesiono do 285 km/h.


Źródło: Auto-Blog.pl

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły