lipiec 20, 2024
Aktualności Tuning

Carlsson Smart C25 Edition

Carlsson Smart C25 Edition Carlsson C25 jest wyjątkowym samochodem. Nie tylko ze względu na silnik, ale i liczbę wyprodukowanych egzemplarzy. Kto by jednak pomyślał, że to monstrum stanie się inspiracją do budowy maleńkiego Smarta.

Bazujący na Smarcie ForTwo Pulse Cabriolet Turbo, C25 Edition cechuje się matowosrebrnym lakierem z błyszczącoczarnymi i pomarańczowymi akcentami. Nowy jest także przedni zderzak ze spojlerem, światłami do jazdy dziennej oraz czarna atrapa chłodnicy. Spod nadkoli wyłażą wielgachne, 17-calowe, czarne felgi EVO Black Edition z pomarańczowymi obramowaniami. Obręcze obuto w opony Vredestein Sportrac III. Z tyłu dostrzeżemy zaś cztery zakończenia, sportowego układu wydechowego. Kwestię nadwozia zamyka zawieszenie, obniżone o 15 mm z przodu i 35 mm z tyłu.

Wnętrze uświetniono skórzano-alcantarową, dwukolorową tapicerką jak również aluminiowymi dodatkami.

Podstawowa wersja Carlsson Smart C25 Edition kosztuje 29,301€. Jednakże model widoczny na zdjęciach, dostępny będzie wyłącznie dla właścicieli Carlssona C25.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły