czerwiec 8, 2023
Ferrari Marki Tuning

Ferrari 458 Spider By Novitec Rosso


Tunerzy z Novitec Rosso postanowili trochę odmienić Ferrari 458 Spider. W nadwoziu zastosowali kilka nowych elementów wykonanych z włókna węglowego, wśród których znajdziemy: dwuczęściowy przedni spoiler, nowe wykończenie wlotów powietrza i tylnych świateł, a także nowe nakładki na lusterka i dyfuzor. W środku, zastosowano ozdobne węglowe akcenty oraz skórzaną tapicerkę. Samochód porusza się na 21 i 22-calowych obręczach ubranych w opony Pirelli P-Zero.

Pod maską Ferrari 458 Spider By Novitec Rosso znajduje się 4,5-litrowy silnik V8. Zmieniono oprogramowanie tej jednostki i zainstalowano nowy system wydechowy, który waży 21 kg mniej niż ten znajdujący się w wyjściowym egzemplarzu. W efekcie, zwiększono moc z 570 KM do 609 KM i 569 Nm momentu obrotowego. Prędkość maksymalna jaką teraz osiąga to Ferrari 458 Spider wynosi 325 km/h.

[nggallery id=2059]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły