lipiec 20, 2024
Aktualności Ferrari Marki

Ferrari Sergio

01-pininfarina-ferrari-sergio-geneva-2015-1
Ferrari Sergio zostało zaprojektowane w studiu Pininfarina – powstało w celu uczczenia ponad 60-letniej współpracy biura projektowanego z włoskim producentem sportowych samochodów. Nazwa modelu pochodzi od założyciela studia, Sergio Pininfariny.

Specjalny model Ferrari powstał na bazie 458 Spider i napędza go silnik V8 o pojemności 4,5 litra. Jednostka rozwija 605 KM i przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3 sekundy. Powstanie tylko 6 sztuk tego modelu i wszystkie trafią do SBH Royal Auto Gallery w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. A teraz Was zadziwię, jestem facetem, który zdecydowanie nie lubi sportowych aut. Mimo, że kombi nie jeżdżę i gromadki dzieci nie mam by posiadać Galaxy, ale jestem fanem chociażby „nudnych” aut typu Passat, może jakieś milutkie Audi a4-a8. Popatrzeć lubię, ale posiadać bym nie chciał. Pozdrawiam!

Komentarz są wyłączone.