luty 21, 2024

Citroen Survolt – Francuski koncern nie byłby sobą, gdyby na dużej wystawie nie zaprezentował samochodu o kontrowersyjnej stylistyce. Był już GTbyCitroen, był i Revolte. Teraz nadeszła pora na koncept pod nazwą Survolt.

Stylistyka mierzącego 3,85 m długości, 1,87 m szerokości i 1,2 metra wysokości, po raz kolejny poraża. Mamy do czynienia z potężnym, owalnym grillem zwieńczonym podwójnym szewronem, masywnym spojlerem zderzakowym gładko przechodzącym w nadkola oraz potężnym skrzydłem i centralnie umieszczoną końcówką układu wydechowego.

Źródło zasilania stanowi elektryczny motor, czerpiący siłę z zestawu baterii. Niestety, nic więcej na temat zespołu napędowego nie wiemy.


Źródło: Carscoop.blogspot.com Fot. IMS: Auto-Blog.pl

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Piotr Sieniawski says:

    Tym razem koncept Citroena zupełnie mnie zamroził. O ile Revolte i produkcyjne maluchy (C3, DS3) wyglądają świetne, o tyle Survolt jest brzydki :D. No może poza wzorem felg 🙂

Komentarz są wyłączone.