grudzień 3, 2023

Hamann Victory II – Kilkanaście miesięcy temu pojawiło się już jedno Gallardo Victory. Wraz z delikatnym liftingiem, musiało pojawić się kolejne. I oto jest. Hamann Victory II.

Podobnie jak poprzednik, także Dwójka korzysta z karbonowego, szerokiego zderzaka, masywnych progów oraz nadkoli, poprzecinanych wlotami powietrza. Nie zabrakło kanału powietrznego umieszczonego na dachu jak również 20-calowych felg Edition Race, nawleczonych na opony w rozmiarze 235/30 i 325/25. Z tyłu zaś odnajdziemy przekonstruowane skrzydło i sześciożebrowy dyfuzor.

Obecność ultralekkiego materiału odnotujemy także wewnątrz. Na czternastoczęściowy karbonowy pakiet składa się m.in. kierownica, blendy przeciwsłoneczne, klamki drzwi czy tylne partie foteli.

5.2-litrowy, dziesięciocylindrowy motor produkuje 580 KM mocy oraz 575 Nm momentu obrotowego. Dlatego też prędkość maksymalna osiąga obecnie wartość 328 km/h.


[Źródło: GTSpirit.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły